Report ze zápasu KLA vs. OLO (3:5)

Rytíři Kladno

3:5

(0:0, 1:3, 2:2)

Psal se čas 29:34, když po souhře Nickolase Miškovského a Davida Stratila otevřel skóre utkání Jakub Belan. S odpovědí ale domácí nečekali dlouho, za pouhých 28 vteřin se ke střele dostal Tomáš Šíma. Jenže Hanáci si své vedení ihned vzali zpět. Přihrávka Tomáše Galvase skončila na hokejce Jiřího Fibigra, jenž si připsal 11. branku v letošním ročníku. V závěru druhé dvacetiminutovky přišlo dvojité vyloučení na straně Kladna, které Mora bleskurychle využila. Kombinace Šimona Grocha a Tobiáše Handla skončila až přesilovkovou trefou Aleše Poledny.

Ve 47. minutě zvyšoval Jan Kučera již na 4:1. Zanedlouho se ale prosadil Josef Váňa, a za necelé dvě minuty, v početní výhodě Rytířů, snižoval na rozdíl jedné branky po souhře Filipa Staňka a Štěpána Vimmera. Avšak Olomouc zachovala chladnou hlavu a vyrovnání už nedovolila. Na konečných 5:3 ještě upravil Tomáš Galvas, asistenci si připsali Tomáš Handl a Aleš Poledna.