Report ze zápasu LIT vs. OLO (4:0)

HC Verva Litvínov

4:0

(2:0, 1:0, 1:0)

Úvodní periodu nezačali Olomoučtí zrovna tou správnou nohou. V prvních deseti minutách pykali za své prohřešky hned třikrát a Litvínovští se tím dostali do tempa. Po spolupráci s Peroutkou poslal domácí do vedení Lukáš Tůma. Oba hráči si své pozice vyměnili o tři minuty později, kdy po přihrávce Tůmy zvyšoval na 2:0 Jan Peroutka.

Chemici skvěle vkročili i do druhého dějství, necelé dvě minuty od úvodního buly přesně pálil Karel Sander. Kohouti měli své příležitosti v přesilových hrách, avšak ani jednou nedokázali procpat kotouč za záda dobře chytajícího Udržala.

Velmi aktivní Jan Peroutka přidal svou druhou branku v utkání deset minut před koncem základní hrací doby. Olomoučtí se snažili o odpověď, ale v cestě jim stála dvě další vyloučení, kvůli kterým se příliš do útočné třetiny nedostávali. Nakonec v Litvínově padli 0:4.

Dorost Mory tedy odehrál své poslední utkání v základní části. V pátek 10. března začne svou osmifinálovou sérii na ledě Liberce. Hrát se bude na dva vítězné zápasy.