Report ze zápasu OLO vs. POR (3:3)

3:3

(3:1, 0:2, 0:0 )

HC RT TORAX Poruba

Hanáci začali utkání s Porubou vcelku dobře. Vypracovali si několik šancí na vstřelení branky, ale až v 7. minutě se kotouč po střele Nemeráda (Dokoupil) dostal za záda hostujícího gólmana. Porubáci potom hru zlepšili a v 9. minutě vyrovnali. Šťastným autorem gólu byl Veselý, který před domácím brankařem nečekaně tečoval střelu od Sobola. To bylo od hostů v první třetině ale vše. Vzápětí se v 10. minutě domácí ujali opět vedení brankou Neorala a v 17. minutě ještě přidal další gól Pastrnek. Stav po 1. třetině byl 3:1 pro Kohouty. To byl pro domácí dobrý vstup do utkání.

Hokej se ale hraje 3x20 minut. Hosté se vrátili po přestávce ze šatny na led jako vyměnění. Poruba trochu hru otočila na svoji stranu a poté při oslabení Hanáků dala dvě branky. V 25. minutě po samostatné akci to byl Pavlíček a ve 30. minutě vstřelil další gól Murin (Jeřábek). Bylo srovnáno na 3:3. Do konce 2. třetiny ani jedno mužstvo se již hokejově nepředvedlo a zápas upadl do průměru.

Zatímní výsledek po dvou třetinách 3:3 dával předpoklad na zvrat pro jednoho z mužstev. Ale nebylo tomu tak. Hosté si to pokazili množstvím vyloučených hráčů (4) a domácím se nedařilo početní převahu na ledě góĺově zpeněžit. Ani hra 5 na 3 Kohoutům nepomohla ke vstřelení branky. Oběma mužstvům se nedařilo kombinačně a rozehrávky často více nacházely soupeře než spoluhráče. Mužstva se těžko prosazovala v útočných třetinách. Závěrečný vyšší tlak domácích nevedl ke zvratu, a tak utkání skončilo remízou.

Hokej předvedený v tomto zápase měl daleko do možností obou mužstev, které jsme vídali v jiných jejich zápasech.