Report ze zápasu KOM vs. OLO (11:0)

HC Kometa Brno

(4:0, 4:0, 3:0)

Úvod zápasu svěřencům trenéra Brančíka vůbec nevyšel. Kometa se totiž po dvou minutách dostala zásluhou Alexe Severa a Ivo Sedláčka do dvoubrankového vedení.

Brňané stihli do konce první části přidat ještě další dvě branky, o které se postaral Alex Sever, který si tak hned v první třetině připsal hattrick. Domácí tak odcházeli do šaten s velmi příjemným čtyřbrankovým vedením.

Na začátku druhé části pak Kometa zvýšila svůj náskok dalšími dvěma brankami, čímž vyhnala z brány olomouckého Hořejšího, kterého nahradil Špunar. O branky Brna se postarali Adam Boltvan a Roman Otava. Na hrozivý osmibrankový rozdíl pak domácí zvýšili krátce po uběhnutí poloviny zápasu zásluhou Stanislava Svozila a Jakuba Brabence.

Jasnou převahu domácí v poslední části stvrdili dalšími třemi brankami, o které se postarali Alex Sever a dvakrát Eduard Šalé.

Hanáci se tak domů vrátili bez bodu a v tabulce skupiny Východ se nachází na posledním místě.

OHLASY

Marek Moskal (HC Kometa Brno): Dneska se nám zápas povedl. Od začátku jsme dobře bruslili, měli jsme výborný pohyb. Kombinačně jsme také hráli slušně, vyhráli jsme zaslouženě. Teď se musíme připravit na příští týden.