Report ze zápasu OLO vs. KOB (2:3)

2:3sn

(0:2, 0:0, 2:0 - 0:0)

HC Kobra Praha

Olomouc do utkání nevstoupila ideálně. Přestože měla k dispozici 5minutovou přesilovou hru, nedokázala ji využít. Naopak Kobra se trefě Lukáše Strnada dostala do vedení, které po necelých 3 minutách ještě navýšila svůj náskok po gólu Marka Jeffersona Rejny. Ve druhé třetině žádný gól nepadl, a tak se branková siréna rozezněla až ve třetím dějství - tentokrát však za bránou Kobry. Ve 49. minutě se prosadil Matyáš Fasner a v čase 50:36 vyrovnal Šimon Groch.

Utkání tak dospělo až do prodloužení, v němž ale řádný gól nepadl, a tak o vítězi utkání musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Hned první nájezd proměnil Lukáš Strnad a vzhledem k tomu, že potom se už žádnému exekutorovi skórovat nepodařilo, se nakonec jednalo o vítěznou trefu. Olomoučtí tak nedokázali navázat na páteční vítězství, do tabulky si tak ale zapíší alespoň bod.