Report ze zápasu JIH vs. OLO (6:3)

HC Dukla Jihlava

6:3

(1:1, 2:1, 3:1)

Utkání lépe začali domácí, kteří se prosadili hned v první minutě zásluhou Rašína. Hanáci však do konce první třetiny dokázali srovnat, když se ve 12. minutě prosadil Štědrý. První dvacetiminutovka už góly nepřinesla.

Druhou periodu začali lépe Kohouti, když Krejčího v jihlavské brance dokázal překonat Tichý. Bohužel jim vedení moc dlouho nevydrželo, protože o tři minuty později srovnal Barák. V 37. minutě šla Jihlava do vedení. Prosadil se Svoboda.

Třetí třetinu jasně ovládli domácí, kteří dokázali nastřílet tři branky. Hanáci stihli ještě odpovědět za stavu 2:4 a přidat kontaktní branku zásluhou Tichého, který dokázal jihlavského Krejčího překonat podruhé v zápase. To však bylo z jejich strany vše. Pátou branku Dukly přidal Kardoš a konečnou podobu výsledku dal v 60. minutě Pigl.