Report ze zápasu LIT vs. OLO (4:2)

HC Verva Litvínov

4:2

(0:0, 1:1, 3:1)

V zápase na sebe narazily dva kluby, kterým šlo sice už pouze jen o konečné umístění, nicméně na výkonu obou celků to nebylo vůbec znát.

První třetina nenabídla žádně větší šance, ale pouze vyloučení na každé straně, proto se oba týmy museli spokojit s bezbrankovou remízou.

Do druhé třetiny šla obě mužstva s vědomím vstřelit úvodní branku. První branka přišla ve 28. minutě po nahrávce Helta na osamoceného Dominika Pecku. Srovnání přišlo ve 38. minutě, kdy souhru hostů dokončil Marek Husták.

Do třetí třetiny vstoupili lépe domácí, hned ve 42. minutě se prosadil Lukáš Vopat a dostal svůj celek do vedení. Ve 48. minutě opět zaúřadoval Dominik Pecka, který střelou z bezprostřední blízkosti vstřelil už druhou branku v utkání. A hned ve 49. minutě se domácí mohli radovat ze čtvrté branky, Jan Bečvář zachytil puk a v naprostém klidu zakončil za záda Galušky. Hostům se už pouze povedlo snížit na konečných 4:2, když se v 53. minutě prosadil Josef Podlaha.

Radek Mrázek (HC Litvínov): Podali jsme dobrý výkon a jsem určitě rád za tři body. Už jen proto, že se nám již několkrát v sezóně stalo, že jsme nedokázali udržet vedení 4:1. Tentokrát jsme dokázali naštěstí opak.