nominace na zápas pro kategorii - Z6

Mistrovské utkání na Warrioru 11. 11.

Rychlý, Vévoda - Zimovčák, Přidal, Izáková, Konečný, Hebar, Špunar, Řípa, Sekanina, Oláh, Mlčoch, Petřeková, Gronych, Nemrava, Navrátil

Mistrovské utkání ve Zlíně 3. 11.

Rychlý, Vévoda - Nemrava, Sekanina, Zimovčák, Izáková, Řípa, Konečný, Přidal, Navrátil, Hebar, Špunar, Feher, Oláh, Mlčoch, Petřeková, Gronych

Mistrovské utkání s Kroměříží 4. 11.

Rychlý, Vévoda - Nemrava, Sekanina, Zimovčák, Izáková, Řípa, Konečný, Přidal, Navrátil, Hebar, Špunar, Feher, Oláh, Mlčoch, Petřeková, Gronych, Pekař

Mistrovské utkání s Kometou 20. 10.

Rychlý, Vévoda - Izáková, Sekanina, Zimovčák, Nemrava, Konečný, Navrátil, Přidal, Špunar, Řípa, Oláh, Mlčoch, Petřeková, Gronych

Mistrovské utkání v Přerově 14. 10.

Rychlý, Vévoda - Izáková, Navrátil, Zimovčák, Nemrava, Hebar, Sekanina, Řípa, Špunar, Přidal, Petřeková, Mlčoch, Oláh, Gronych

DTS 10. 10. v Třinci

Žbánek - Feher, Pekař, Řípa, Sekanina, Navrátil, Hebar, Přidal, Špunar, Zimovčák, Nemrava, Izáková, tým bude doplněn o 2 hostující hráče

Mistrovské utkání v Třebíči 7. 10.

Rychlý, Vévoda - Pekař, Feher, Hebar, Gronych, Izáková, Petřeková, Přidal, Špunar, Nemrava, Zimovčák, Sekanina, Řípa, Mlčoch, Navrátil

Mistrovské utkání proti Warrioru Brno 30. 9.

Žbánek, Rychlý - Zimovčák, Nemrava, Izáková, Feher, Špunar, Řípa, Navrátil, Petřeková, Hebar, Pekař, Gronych, Oláh, Sekanina, Mlčoch

Mistrovské utkání na Technice Brno 28. 9.

Rychlý - Zimovčák, Nemrava, Izáková, Feher, Špunar, Řípa, Navrátil, Petřeková, Hebar, Pekař, Gronych, Oláh

Mistrovské utkání proti Zlínu 21. 9.

Vévoda, Rychlý - Zimovčák, Izáková, Přidal, Nemrava, Oláh, Řípa, Sekanina, Navrátil, Hebar, Špunar, Gronych, Petřeková, Mlčoch

Mistrovské utkání v Kroměříži 15. 9.

Rychlý, Vévoda - Zimovčák, Navrátil, Pekař, Izáková, Oláh, Sekanina, Řípa, Přidal, Hebar, Špunar, Konečný, Petřeková, Mlčoch

DTS 1. 9. v Olomouci

Žbánek, Vévoda - Izáková, Nemrava, Zimovčák, Pekař, Navrátil, Sekanina, Řípa, Feher, Hebar, Špunar, Gronych, Oláh, Vymětal

Přátelské utkání se Šumperkem 13. 8.

Rychlý, Žbánek - Gronych, Pekař, Izáková, Konečný, Hebar, Mlčoch, Navrátil, Nemrava, Oláh, Přidal, Špunar, Feher, Zimovčák, Sekanina, Petřeková

Přátelské utkání ve Zlíně 10. 8.

Žbánek, Rychlý - Gronych, Pekař, Izáková, Hebar, Mlčoch, Navrátil, Nemrava, Špunar, Feher, Zimovčák, Sekanina, Petřeková, Romanovský, Vymětal, Sedláček


×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC Olomouc
ČEZ Motor České Budějovice
×
Dnes v 16:15 | Dor.
HCM Warrior Brno
HC Olomouc