nominace na zápas pro kategorii - Z6

Utkání s Frýdkem-Místkem 1. 3. 2020

Weissová - Sedláček, Půr, Kasal, Navrátil, Čechovský, Adler - Habermann, Podroužek, Sekanina, Řípa, Zembolová, Dokoupil, Drábek, Romanovský, Vymětal, Musil

Utkání s Orlovou 19. 2. 2020

Weissová - Sedláček, Kasal, Zavadil, Navrátil, Pěrůžek, Adler - Zembolová, Musil, Petřeková, Oláh, Romanovský, Dokoupil, Drábek, Půr, Vymětal, Podroužek

Utkání ve Vítkovicích 15. 2. 2020

Vévoda - Sedláček, Kasal, Zavadil, Navrátil, Pěrůžek, Adler - Musil, Řípa, Sekanina, Romanovský, Dokoupil, Drábek, Půr, Vymětal, Bajer

Utkání v Třinci 28. 1. 2020

Žbánek - Sedláček, Kasal, Zavadil, Navrátil Vít, Zimovčák, Nemrava - Musil, Řípa, Romanovský, Zembolová, Dokoupil, Drábek, Půr, Podroužek, Sekanina, Bajer

Utkání ve Frýdku-Místku 11. 1. 2020

Weissová - Adler, Bajer, Dokoupil, Drábek, Habermann, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání s Vítkovicemi 4. 1. 2020

Žbánek - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání s Uničovem 15. 12. 2019

Weissová - Adler, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Půr, Romanovský, Řípa, Sedláček, Sekanina, Vymětal, Zavadil

Utkání v Krnově 14. 12. 2019

Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Jurák, Kasal, Mraček V., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil

Utkání se Studénkou 8. 12. 2019

Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Mraček V., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Sedláček, Vymětal, Zavadil

Utkání ve Studénce 4. 12. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání s Prostějovem 30. 11. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Mraček V., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání v Novém jičíně 17. 11. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Mraček V., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zembolová

Utkání s Kopřivnicí 16. 11. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Mraček V., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zembolová

Utkání v Rožnově 12. 11. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání s Přerovem 3. 11. 2019

Weissová, Rychlý - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Jurák, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání s Krnovem 30. 10. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Jurák, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání v Opavě 26. 10. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání v Uničově 19. 10. 2019

Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Kasal, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Řípa, Sedláček, Sekanina, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání se Šumperkem 5. 10. 2019

Weissová - Adler, Bajer, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Musil, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání v Prostějově 28. 9. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Jurák, Musil, Mraček V., Navrátil, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání v Kopřivnici 21. 9. 2019

Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Musil, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Utkání s HC Černí vlci 14. 9. 2019

Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Jurák, Musil, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Zavadil, Zembolová

Utkání s Opavou 11. 9. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Musil, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Zavadil, Zembolová

Utkání v Přerově 8. 9. 2019

Weissová - Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Jurák, Kasal, Mraček V., Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Přátelské utkání na Kometě Brno 30. 8. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Kasal, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Přátelské utkání s Porubou doma 23. 8. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Dokoupil, Drábek, Habermann, Kasal, Mraček V., Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Přátelské utkání se Šumperkem 17. 8. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Kasal, Mraček V., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zavadil, Zembolová

Přátelské utkání s Přerovem 12. 8. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Dokoupil, Drábek, Habermann, Mraček V., Mraček J., Musil, Navrátil, Pěrůžek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal, Zembolová, Zavadil

Přátelské utkání utkání v Přerově 2. 8. 2019

Řezníček, Weissová - Adler, Bajer, Čechovský, Drábek, Habermann, Jurák, Musil, Navrátil, Pěrůžek, Podroužek, Půr, Romanovský, Sedláček, Vymětal