Permanentky

Permanentky pro sezónu 2020/2021

Na zimním stadionu jsou od sezóny 2010/2011 instalovány elektronické turnikety. Pro vstup na zimní stadion přiložte čárový kód ze vstupenky nebo permanentky pod elektronickou čtečku.

Permanentní vstupenky si koupit přímo na vámi určenou sedačku a nikdo jiný v rámci základní části, potažmo i v play-off/out na ni kromě vás nebude mít právo. Cenová škála permanentních vstupenek je cenově rozdělena podle sektorů. Pokladny zimního stadionu se obvykle otevírají hodinu před utkáním.

 

Cenové rozdělení PERMANENTNÍCH vstupenek
CenaSektoryBarva sedaček
3200 KčA1, A5, B1, B5 + C1, C3, D1, D3Modrá + sedačky krajních sektorů za brankou
3600 KčA2, A4, B2, B4 + C2, D2Bílá + sedačky prostředního sektoru za brankou
4000 KčA3, B3Červená

Pokud si zakoupíte permanentní vstupenku, budete mít v play-off předkupní právo na vaše místo.

 

Internetový předprodej

Po ukončení osobního předprodeje je možné permanentku zakoupit také on-line. Vybrat si můžete jakoukoliv volnou sedačku, která tak rázem bude pro nadcházející sezónu jen vaše. Po rezervování vybrané sedačky budete mít tři možnosti:

a) S vytisknutou rezervací zajdete na sekretariát klubu, kde vámi rezervovanou permanentku zaplatíte. Permanentku následně obdržíte hned na sekretariátu klubu.

b) S vytisknutou rezervací zajdete na pobočku Ticketportalu, kde vámi rezervovanou permanentku zaplatíte. Po jejím uhrazení obdržíte na pobočce Ticketportalu voucher. Ten na sekretariátu klubu vyměníte za vaši permanentku. Seznam prodejních míst Ticketportalu naleznete ZDE.

c) Permanentku zaplatíte přímo prostřednictvím rezervačního portálu. Po zaplacení si vytisknete voucher, který na sekretariátu klubu vyměníte za vaši permanentku.

POZOR! Rezervace je časově omezená! Platnost rezervace je uvedena přímo na vytisknuté rezervaci.

Ceny permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021 se pohybují v rozmezí od 2200 Kč do 4000 Kč.