Permanentky

Sezóna 2018/19

Na zimním stadionu jsou od sezóny 2010/2011 instalovány elektronické turnikety. Pro vstup na zimní stadion přiložte čárový kód ze vstupenky nebo permanentky pod elektronickou čtečku.

Permanentní vstupenky si koupit přímo na vámi určenou sedačku a nikdo jiný v rámci základní části, potažmo i v play-off/out na ni kromě vás nebude mít právo. Cenová škála permanentních vstupenek je cenově rozdělena podle sektorů. Pokladny zimního stadionu se obvykle otevírají hodinu před utkáním.

Cenové rozdělení PERMANENTNÍCH vstupenek
CenaSektoryBarva sedaček
2700 KčC, D – stání---
3200 KčA1, A5, B1, B5 + C1, C3, D1, D3Modrá + sedačky krajních sektorů za brankou
3600 KčA2, A4, B2, B4 + C2, D2Bílá + sedačky prostředního sektoru za brankou
4000 KčA3, B3Červená

Pokud si zakoupíte permanentní vstupenku, budete moci jít na všechna domácí přípravná utkání zcela ZDARMA. Navíc budete mít v play-off předkupní právo na vaše místo.

Internetový předprodej

V pondělí 11. června 2018 v 9 hodin se na oficiálních webových stránkách HC Olomouc spustí internetový předprodej permanentních vstupenek na sezónu 2018/2019. Vše najdete na místech, na která jste zvyklí. Pod záložkou „VSTUPENKY“ v sekci „Nákup on-line“.

Vybrat si můžete jakoukoliv volnou sedačku, která tak rázem bude pro nadcházející sezónu jen vaše. Po rezervování vybrané sedačky budete mít tři možnosti:

a) S vytisknutou rezervací zajdete na sekretariát klubu, kde vámi rezervovanou permanentku zaplatíte. Permanentku následně obdržíte hned na sekretariátu klubu.

b) S vytisknutou rezervací zajdete na pobočku Ticketportalu, kde vámi rezervovanou permanentku zaplatíte. Po jejím uhrazení obdržíte na pobočce Ticketportalu voucher. Ten na sekretariátu klubu vyměníte za vaši permanentku. Seznam prodejních míst Ticketportalu naleznete ZDE.

c) Permanentku zaplatíte přímo prostřednictvím rezervačního portálu. Po zaplacení si vytisknete voucher, který na sekretariátu klubu vyměníte za vaši permanentku.

POZOR! Rezervace je časově omezená! Platnost rezervace je uvedena přímo na vytisknuté rezervaci.

Permanentky z internetového předprodeje si budete moci vyzvednout na sekratariátu klubu během června od úterý do čtvrtka v době od 9:00 do 11:00 a od 13:00 do 14:30. Možnost vyzvednutí permanentek v dalších měsících bude ještě oznámena.

Ceny permanentních vstupenek na sezónu 2018/2019 se pohybují v rozmezí od 2700 Kč do 4000 Kč.

Dnes v 19:00 | Jun.
HC Olomouc