Vstupenky

Sezóna 2022/23

Na zimním stadionu jsou od sezóny 2010/2011 instalovány elektronické turnikety. Pro vstup na zimní stadion přiložte čárový kód ze vstupenky nebo permanentky pod elektronickou čtečku.

Vstupenku si můžete koupit přímo na vámi určenou sedačku. Cenová škála vstupenek je cenově rozdělena podle sektorů. Pokladny zimního stadionu se obvykle otevírají dvě hodiny před utkáním.

Cenové rozdělení JEDNOTLIVÝCH vstupenek
CenaSektory
160 KčC, D – stání

190 Kč

A1, A5, B1, B5, C1, C2, C3, D1, D2, D3

 

 

220 KčA2, A3, A4, B2, B3, B4Vstupenky na přípravná utkání činí 100 Kč, bez ohledu na soupeře či sektor. Ceny vstupenek na případné play-off nebo play-out zatím nebyly stanoveny.

Děti do 120 cm mají vstup zdarma, nemají však právo na místo k sezení. Vozíčkáři mají vstup zdarma, stejně tak jako jejich doprovod. Ten však rovněž nemá nárok na místo.

Pro fanoušky hostů bude vyhrazena část sektoru C.

 

ON-LINE NÁKUP VSTUPENEK:

Vstupenky si můžete kupovat nebo zarezervovat i z pohodlí domova! Pokud máte zájem využít této možnosti, klikněte na odkaz, který je uvedený níže. Ten vás přesměruje na sekci „Nákup on-line“.

KOUPIT/ REZERVOVAT VSTUPENKU ON-LINE!

Pomocí internetového systému, který zprostředkovává společnost Ticketportal, si rezervujete sedačku, na níž budete během určitého zápasu chtít sedět. V případě, že máte zájem o vstupenku „na stání“, vyberete pouze sektor, tedy C, nebo D.

Vyzvednutí rezervované vstupenky může proběhnout dvěma způsoby:

1) Po provedení rezervace si vytiskněte nebo opište číslo rezervace. To následně ukážete na pobočce Ticketportalu, zaplatíte určitou částku a do rukou se vám dostane vstupenka s čárovým kódem. Pobočky Ticketportalu v Olomouckém kraji naleznete ZDE.

2) Po provedení rezervace si vytiskněte nebo opište číslo rezervace. To následně ukážete na pokladně zimního stadionu během předprodeje na určitý zápas. Termíny předprodeje jsou vždy uvedeny na oficiálním webu HC Olomouc.

!!!Upozorňujeme, že rezervovaná vstupenka musí být zaplacena a vyzvednuta nejpozději den před hracím dnem. V den zápasu rezervace propadá a vámi rezervovaná vstupenka je opět k dostání všem osobám!!!

ON-LINE NÁKUP VSTUPENEK V DEN UTKÁNÍ:

V den utkání si můžete zakoupit vstupenku on-line pouze pomocí Card Pay pomocí webové brány. V tomto případě je možné vytisknout vstupenky přímo doma, nebo si vstupenky vyzvednout na prodejním místě na základě variabilního symbolu, který vám bude po úspěšné platbě odeslán na registrační email. Seznam poboček Ticketportalu ZDE.

UPOZORŇUJEME! V den utkáním nejsou pokladny na zimním stadionu v tomto případě prodejním místem. To znamená, že vaši vstupenku, rezervovanou v den utkání, si můžete vyzvednout pouze na pobočce Ticketportalu.

Ceník vstupenkého na další události:

Ceník vstupného
Přátelská utkání:100 Kč
Vstupné na zápasy mládeže a sledge hokeje:zdarma
Veřejné bruslení (1 hodina):40 Kč