Vyhrajte vstupenky na přátelské utkání proti Vítkovicím

Klub
O L O M O U C - Chcete zadarmo na vlastní oči vidět extraligové Vítkovice? Soutěžte tedy o celkem šest vstupenek na přípravný zápas olomoucké Mory. Odpovězte na jednoduchou otázku, a pokud budete mít štěstí, získáte dvě vstupenky na duel zcela zdarma. Utkání HC Olomouc – HC Vítkovice Steel se hraje ve čtvrtek 2. srpna od 17:00 na zimním stadionu v Olomouci.

Soutěžní otázka

Olomoucký obránce Jakub Bartoň odehrál v sezóně 2010/2011 v extraligovém play-off za Vítkovice šestnáct zápasů a vstřelil jednu branku. Ve kterém zápase se mu podařilo skórovat?

⇒ HC Vítkovice Steel

Odpověď ve formátu ZÁPAS (např. 2. finálový duel proti Ústí nad Labem) posílejte na soutěžní e-mail soutez@hc-olomouc.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést vaše celé jméno a telefonní číslo.

Vyhrává dvacátá, čtyřicátá a šedesátá správná odpověď. Každý výherce získá dvě vstupenky. Celkem se tedy hraje o šest lístků.

Uzávěrka soutěže je v úterý 31. července v 15:00, výherce budeme kontaktovat e-mailem, jména uvedeme také v aktualitách na oficiálním webu klubu. Výherci si své vstupenky následně budou moci převzít na vrátnici zimního stadionu před utkáním, tedy ve čtvrtek 2. srpna zhruba od 16:15.

Upozorňujeme, že každý fanoušek může do soutěže poslat pouze jednu odpověď. V případě, že jich pošle více, budou všechny jeho odpovědi automaticky vyřazeny. Vyřazeny budou také odpovědi, u kterých nebude uvedeno jméno a platné telefonní číslo soutěžícího.

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí!