Press akreditace

Místa pro novináře

Akreditovaní novináři s akreditací typu "PRESS A" mají nárok na místo na tribuně v sektoru B1, řada 14. Akreditované osoby s akreditací typu "PRESS B" nemají nárok na místo na tribuně. V případě malého počtu akreditovaných osob typu "PRESS A" mohou akreditované osoby typu "PRESS B" zaujmout místo na tribuně vyhrazené pro "PRESS A".

Místa pro fotografy

Akreditovaní fotografové s akreditací typu "FOTO A" i "FOTO B" mají právo využít míst k focení kolem ledové plochy k tomu určených. V případě nutnosti majé fotografové s akreditací typu "FOTO A" přednost před fotografy s akreditací typu "FOTO B". Všichni akreditovaní fotografové jsou povinni nosit vesty, které obdrží při vstupu na stadion.

Připojení na internet

Na zimním stadionu funguje bezplatné a nezaheslované wi-fi připojení. Připojení provozuje firma ONYX engineering.

MIX zóna

MIX zóna pro rozhovory s domácími hráči je v tunelu mezi střídačkami. Akreditované osoby se po skončení zápasu dostanou do prostorů MIX zóny přes domácí střídačku. MIX zóna hostujícího týmu se nachází v chodbě s kabinou hostů, hned vedle místnosti pro zapisovatele.

Tisková konference

Tisková konference probíhá v PRESS centru nejpozději do 30 minut po každém extraligovém utkání. Do zasedací místnosti se dostanete z hlavního vestibulu zimního stadionu u vrátnice. Při vstupu na tiskovou konferenci se musíte prokázat press kartou udělenou HC Olomouc. Během přátelských zápasů se tiskové konference nekonají, trenéry obou týmů je ale možné zastihnout v příslušných MIX zónách.

Vyzvednutí akreditace

Po schválení bude Vaše akreditace (vstupenka) nachystána na Vaše jméno u vchodu pro PRESS (vedle vrátnice) zimního stadionu 1 hodinu před začátkem daného zápasu.