Rozlučka se sezónou proběhne 21. března v Galerii Šantovka

Klub
O L O M O U C - Také po ročníku 2023/2024 se fanoušci olomouckého hokeje mohou těšit na tradiční posezónní autogramiádu. Ta znovu proběhne v Galerii Šantovka, tentokrát u Bageterie Boulevard v 1. podlaží obchodního centra. Těšit se na vás budeme ve čtvrtek 21. března od 16:00.

FOTO: Michal Struž

„Podpora ze strany fanoušků byla během celé sezóny neuvěřitelná. Nejen přímo na zápasech, ale také na různých klubových akcích. Pro nás v klubu je radost vidět, jak Olomouc žije hokejem, a že naši fanoušci jako jediní dokázali vyprodat zápas předkola play-off. Mrzí nás, že jsme se jim neodvděčili postupem do čtvrtfinále, ale moc rádi se s nimi rozloučíme alespoň formou tradiční posezónní autogramiády,“ říká k plánované akci marketingový manažer HC Olomouc Simon Vejtasa.

Těšíme se na vás!