Transfuzka a kohouti opět společně! Přijďte darovat krev přímo na plochu ZS!

Klub
Stejně jako v loni při premiérovém ročníku můžete i letos pomoci dobré věci, a navíc si užít netradiční zážitek. Darujte 11. 6. spolu s hráči HC Olomouc a realizačním týmem krev přímo na ploše zimního stadionu. „Spolupráce s Transfúzním oddělením FNOL trvá již několik let a nás těší, že i letos projekt Kápni božskou červenou bude pokračovat. Jeho součástí bude stejně jako v loňském roce mobilní odběr krve na ploše zimního stadionu, o který byl velký zájem nejen z řad našich fanoušků. Věříme, že i nyní akce zaujme pravidelné dárce krve a přiláká třeba i prvodárce tak, abychom dobré věci pomohli v co největší míře,“ přeje si Simon Vejtasa, marketingový manažer HC Olomouc. V roce 2023 měla akce obrovský ohlas, proto neváhejte a pospěšte si s registrací. Více informací k ní naleznete v článku.

Společně s hráči a členy realizačního týmu se podíváte na místa, kam se ani ti nejvěrnější fanoušci Kohoutů nedostanou, a na odběry budete naskakovat rovnou z kohoutí střídačky. Přidáte se do našeho červeného týmu, a posílíte tak pomyslnou obranu lidských životů? Registrujte se na telefonních číslech 588 442 236, 588 442 272, 724 762 597 nebo skrze e-mail krevjedar@fnol.cz.