Vyzkoušejte si policejní fyzické testy s hokejisty HC Olomouc

Klub
Přijďte ve středu 10. 7. v 9:45 na zimní stadion a spolu s hokejisty A-týmu HC Olomouc si nezávazně vyzkoušejte stejné fyzické testy, jaké musí absolvovat při přijímacím řízení všichni noví policisté a nové policistky. Máte jedinečnou příležitost si na herní ploše stadionu společně s hokejisty zasportovat, vyfotit se s nimi a získat jejich podpisy. Kdo dorazí v dresu nebo jiném fanouškovském oblečení HC Olomouc získá navíc od hokejového klubu vstupenku na přípravné utkání zdarma.

V průběhu akce se budete moci vyfotit na silné policejní motorce BMW R 1250 RT a zblízka si prohlédnout výstroj a výzbroj policejních prvosledových hlídek. A když „fyzičky“ splníte, odnesete si kromě dobrého pocitu i cenný bonus v podobě osvědčení s roční platností, díky kterému získáte obrovskou výhodu! Když se během dalších 12 měsíců rozhodnete stát policistou nebo policistkou, budete mít celou jednu třetinu přijímacího řízení úspěšně splněnou a nebudete muset obávané fyzické testy absolvovat znovu.