Vstupenky na prvních 5 extraligových utkání jsou již v prodeji!

Klub
Vstupenky na prvních pět extraligových utkání v novém ročníku jsou již v prodeji. Neváhejte a kupte si své lístky už s předstihem online na odkazu ZDE.

FOTO: Michal Struž

Po konci přípravy čeká Moru první extraligový duel na domácím ledě 20. září od 18 hodin s pardubickým Dynamem. V úterý 24. září od 18 hodin zavítá na Hanou Banes Motor České Budějovice a v neděli 29. září od 17 hodin poměří Hanáci síly s Litvínovem.

Na začátku října si olomoučtí fanoušci hokeje užijí své, ve středu 2. října padne v 18:00 úvodní buly duelu s pražskou Spartou a hned 4. října se ve stejný čas v plecharéně představí hráči Mountfieldu Hradec Králové.

Vstupenky na utkání si můžete obstarat online zde. Pokladny zimního stadionu pak budou otevřeny klasicky dvě hodiny před začátkem každého zápasu.