MORA EXPRESS #3: Pojeďte s námi Všeci Spolu vlakem na Spartu!

Klub
Po dvou úspěšných výjezdech se i tentokrát chystá pro fanoušky Olomouce už tradiční MORA EXPRESS. Příznivci hanáckého klubu se vydají na společnou cestu k utkání proti Spartě Praha společně s hráči v neděli 5. ledna 2025. Jedná se o jedinečnou možnost pro všechny, kteří nejen sami sebe, ale i své nejbližší, známé a kamarády chtějí obdarovat tím nejkrásnějším dárkem pod stromeček. Pojeďme na Spartu #VšeciSpolu!

Společně s hráči A-týmu HC Olomouc se vydají fanoušci na vlakový výjezd na venkovní utkání 33. kola Tipsport extraligy do pražské O2 areny, domovského stánku Sparty Praha. Duel začíná 5. ledna 2025 od 16:00. Cesta bude realizována speciálním spojem určeným výhradně pro hráče, partnery a fanoušky HC Olomouc

Datum: neděle 5. 1. 2025

Odjezd z Olomouce: cca 11:00 ze stanice Olomouc hlavní nádraží.

Odjezd z Prahy: cca 19:15 ze stanice Praha-Libeň.

Ceník:
Bronze: 1 100 Kč

Silver: 1 350 Kč

Gold: 1 600 Kč

Děti do 15 let mají slevu 200 Kč na všechny varianty.

Co obsahuje balíček BRONZE?

• Zpáteční jízdenka Olomouc – Praha-Libeň

• Vstupenka na venkovní utkání HC Sparta Praha vs. HC Olomouc v 4. cenové kategorii

• Drobné občerstvení ve vlaku

Co obsahuje balíček SILVER?

• Zpáteční jízdenka Olomouc – Praha-Libeň

• Vstupenka na venkovní utkání HC Sparta Praha vs. HC Olomouc v 3. cenové kategorii

• Drobné občerstvení ve vlaku

• Upomínkový předmět v podobě speciální klubové šály

Co obsahuje balíček GOLD?

• Zpáteční jízdenka Olomouc – Praha-Libeň v prostornějším voze

• Vstupenka na venkovní utkání HC Sparta Praha vs. HC Olomouc v 2. cenové kategorii

• Občerstvení ve vlaku

• Upomínkový předmět v podobě speciální klubové šály

Kde mohu balíček zakoupit?

Balíčky bude možné zakoupit od úterý 8. 10. v kamenné prodejně fanshopu během otevírací doby a na https://hcolomouc.enigoo.cz/app/onlinehcolomouc/events pod událostí MORA EXPRESS.

Podrobnější informace k výjezdu obdrží každý cestující nejpozději 3. 1. 2025 formou zprávy zaslané na e-mailovou adresu uvedenou při nákupu balíčku. Žádáme fanoušky, aby si při nákupu vstupenek pozorně zkontrolovali zadanou e-mailovou adresu.

Těšíme se na vás na palubě vlaku!