Chceš hrát za Kohouty? Zapoj se do ENYAQ Hockey League

Klub
O L O M O U C - Během dnešního dne jsme oznámili, že olomoucký dres budou nově nosit útočníci Silvester Kusko s Jakubem Valským. A nyní je tu šance i pro někoho z řad fanoušků! V loňské sezoně měla premiéru Esportová hokejová liga, která bude pokračovat i letos pod novým názvem ENYAQ Hockey League a hanácký klub hledá hráče, kteří budou při hře hrdě hájit barvy dresu s kohoutem na hrudi.

Každý extraligový klub si mohl ponechat jednoho hráče z loňské dvojice. Hanácký klub vsadil na Tomáše "Indris" Indru. Dalším hráčem, který nás bude reprezentovat, může být každý z vás. Kvalifikace bude probíhat již příští týden, a sice v úterý 24. listopadu. V případě zájmu se stačí registrovat na REGISTRACE EHL , kde naleznete i více informací. V případě dotazů můžete kontaktovat marketingového manažera klubu Simona Vejtasu na emailu simon.vejtasa@hc-olomouc.cz.

Děkujeme partnerům kvalifikace, společnostem GRUNEX a eKoVy, za její uskutečnění.