Stejně jako v minulém roce, i letos posilovala Olomouc především v útočných řadách. Jednou z nových tváří se tak před startem sezóny stal David Ostřížek. V jeho případě ale spojení „nová tvář“ tak úplně neplatí. Urostlý forvard působil na Hané už v době, kdy Kohouti patřili ještě mezi prvoligové týmy. Odchovanec Frýdku-Místku se do Olomouce vrátil s jediným cílem, stejně jako před třemi lety pomoci týmu k úspěšné sezóně.

Vysoký centr vyměnil Frýdek-Místek už během juniorky za dres třineckých Ocelářů. Tam se však pohyboval na hranici sestavy, a tak v sezóně 2009/2010 kývl na možnost zkusit štěstí na hostování v Třebíči. O čtyři roky později vyměnil angažmá v Třebíči za Olomouc, která měla vyšší ambice než tým z Vysočiny. Ostřížek se na Hané stal jedním z tahounů týmu a výrazně se podepsal pod postup Kohoutů do extraligy. Hráče nosícího dres s číslem 44 pak zlákala nabídka Komety, kde strávil další dva ročníky. V momentálně probíhající sezóně se David Ostřížek zatím trefil jednou a přidal osm asistencí. Je tak čtvrtým nejproduktivnějším hráčem Hanáků.

Forvarda, který na Hané začíná svou druhou sezónu, se můžete ptát, na cokoliv vás napadne. Své otázky pokládejte pomocí tohoto formuláře. Dotazy Davidu Ostřížkovi posílejte do pátku 11. listopadu. V následujícím týdnu, tedy od 14. do 20. listopadu, zasedne olomoucký útočník k počítači a odpoví na vaše dotazy.