Fan Club pořádá fotbalový turnaj s účastí hráčů HC Olomouc

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C - Fan Club HC Olomouc pořádá druhý ročník oblíbeného turnaje v malé kopané za účasti hráčů olomoucké Mory. Akce se koná v pátek 1. července odpoledne ve fotbalovém areálu ve Slavoníně. Sestavte vlastní tým i vy, zahrejte si o pohár Fan Clubu proti hokejistům a přijďte strávit příjemné odpoledne do Slavonína!

V minulosti se konaly fotbalové zápasy fanoušků proti hráčům Mory na velkém hřišti v Nemilanech, avšak už v loňském roce proběhl fotbalový turnaj, který měl velmi pozitivní ohlas. Proto se vedení Fan Clubu rozhodlo, že bude v této tradici pokračovat.

Hráči olomoucké Mory v letošním roce postaví dvě družstva. Organizátoři turnaje se chtějí vyvarovat prodlevám mezi zápasy, proto změnili systém soutěže. Nově bude probíhat kvalifikace fanouškovských týmů, a to již od 13:00. Do této kvalifikace bude přijato maximálně 9 týmů, z nichž 3 nejúspěšnější postoupí do hlavního turnaje. Od 16:30 začne hlavní část turnaje, do které se připojí i týmy hráčů Mory.

Hlásit své mužstvo můžete prostřednictvím e-mailu na adrese fchco@fan-zone.cz, a to nejpozději do 15. června. Jednotlivci, nechť se také registrují na stejné e-mailové adrese.

Zápasy se budou hrát na dvakrát 10 minut na umělé trávě. Minimální počet hráčů v týmu byl stanoven na 8, hrát se bude v počtu 4 + 1. V případě velkého zájmu budou upřednostněny dříve nahlášené týmy. Startovné za jeden tým činí 350 Kč. Každý tým fanoušků musí obsahovat alespoň jednoho člena Fan Clubu HC Olomouc, který má uhrazený členský příspěvek za sezónu 2010/2011, nebo za novou sezónu 2011/2012.

⇒ Fotbalový zápas fanoušků proti hráčům před dvěma roky

Organizátoři myslí i na fanoušky, kteří nebudou zařazeni do některého z týmů. Těm radí, ať se přihlásí na e-mailové adrese fchco@fan-zone.cz. Tito fanoušci budou následně zařazeni do některého z týmů, případně bude vytvořen samostatný tým "nezařazených".

Vítěz turnaje získá putovní pohár Fan Clubu HC Olomouc o.s. a společně s dalšími týmy věcné ceny.

Do Slavonína jsou zváni i fanoušci, kteří se turnaje aktivně nezúčastní. Diváci budou mít možnost si pohovořit s hráči, probrat náročnou letní přípravu a plány do nadcházející sezóny, získat podpisy nebo se nechat s hokejisty vyfotografovat.

Na místě bude k dispozici občerstvení, vstup na akci je zdarma.

Více informací naleznete na webu Fan Clubu www.fan-zone.cz.

Kudy do fotbalového areálu ve Slavoníně?

FOTO: fan-zone.cz, maps.google.com