Fan Club pořádá výjezd na první kolo nadstavby, ještě se neví kam

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C - Fan Club HC Olomouc o. s. pořádá autobusový výjezd. Základní část první ligy končí, tabulka se nyní rozdělí na osm lepších a osm horších týmů. Hned v prvním zápase nadstavby (v pondělí 27. prosince) zajíždí olomoucká Mora na led mužstva, které bude na 2., 3. nebo 4. místě. Konkrétní soupeř bude znám až po odehrání pondělního 30. kola.

Nejpravděpodobnější varianta je, že Mora bude hrát v Jihlavě nebo v Hradci Králové. Pokud by Hanáci cestovali do Ústí nad Labem, což je méně pravděpodobné, tak by se výjezd zrušil a peníze by Fan Club vracel na následujícím domácím zápase ve středu 29. prosince.

O tom, zda se na výjezd skutečně pojede, se rozhodne v pondělí večer dle soupeře pro 31. kolo první hokejové ligy. Aktuální informace budou uvedeny na webu Fan Clubu HC Olomouc www.fan-zone.cz.

Předběžné informace k výjezdu

Sraz: pondělí 27. prosince 2010 ve 14:30 * na parkovišti u Billy (u letadla).

Odjezd: pondělí 27. prosince 2010 v 15:00 * z parkoviště u Billy (u letadla).

Cena (záloha): 250,- Kč/os. + vstupné.

* = bude upřesněno

Zaplatit a přihlásit se na výjezd můžete v pondělí 20. prosince 2010 na domácím utkání s Litoměřicemi na obvyklém místě v chodbě pod tribunami za trestnými lavicemi (bývalý bufet).