HC Olomouc přeje krásné a šťastné vánoční svátky

Klub
O L O M O U C – Nastává nejkrásnější období celého roku. Svátky radosti, rodinné pohody a uklidnění každodenního shonu. Nastává čas pro zamyšlení a zhodnocení uplynulého roku. V čase vánočním se zastavují na chvíli i olomoučtí hokejisté. Už 26. prosince je nicméně čeká mohutně očekávané derby s brněnskou Kometou.

Vedení klubu HC Olomouc přeje všem fanouškům, partnerům a zaměstnancům překrásné a ničím nerušené vánoční svátky plné rodinné pohody, štěstí, klidu a radosti. Taktéž věříme, že vstoupíte šťastnou nohou do roku 2019 a zažijete v něm ještě více radosti než v tom minulém.

Zároveň děkujeme všem fanouškům, kteří neochvějně stojí za olomouckým klubem bez ohledu na to, jestli přibývají jen vítězství nebo porážky, a i v časech méně radostných navštěvují domácí utkání extraligového A-týmu nebo mládežnických kategoriích. Poděkování patří také všem trenérům za obětavou práci a rodičům za podporu svých ratolestí.

V roce 2018 dosáhla Olomouc v Tipsport extralize na nejlepší umístění v její novodobé historii, v mládeži hraje znovu v obou celostátních soutěžích a do nejmladších kategorií přibývají další a další naděje českého hokeje. Co si přát v roce 2019? Snad ještě více tříbodových vítězství, co nejvíce památných zápasů, fantastických obratů, vyprodaných utkání a co nejméně zranění a nepříjemných momentů.

„Všem návštěvníkům oficiálního klubového webu přeji z plného srdce co nejkrásnější rok 2019 a věřím, že vám spolu s redakčním týmem budeme nadále poskytovat co nejlepší servis k dění a zápasům olomouckého klubu. Děkujeme za vaši věrnost, jež se kromě stabilní čtenosti článků projevuje i masivním růstem zájmu na sociálních sítích HC Olomouc. Ještě jednou díky vám všem!" vzkázal fanouškům a podporovatelům klubu šéfredaktor webu hc-olomouc.cz Johan Čáp.

Těšíme se na vás na Zimním stadionu v Olomouci už 26. a 30. prosince, kdy Hanáci vyzvou Kometu, respektive Vítkovice. Vstupenky už velmi rychle ubývají!