Hanáci ovládli zápas s Kometou. Dvakrát se prosadil Nahodil

Kristýna Nováková
B R N O – V úterý večer se Hanáci představili v brněnské DRFG aréně. Zápas byl speciální tím, že oba týmy zatím v Generali Česká Cupu čekaly na svou první výhru, domácí Kometa navíc ještě v přípravě neskórovala. Kohouti měli parádní vstup do utkání, v 6. minutě otevřel skóre Lukáš Nahodil a v 10. minutě se v rozmezí necelých 50 vteřin trefili Vilém Burian a Petr Kolouch, kteří tak vyhnali z brány Ondřeje Kacetla. Ve druhé třetině se však domácí Brno nejenže dočkalo první trefy po více než 140 minutách hry, ale dokonce dokázalo snížit na rozdíl jediné branky – obě trefy si v přesilovkách připsal Peter Schenider. Napínavé utkání ve třetí třetině definitivně rozsekl svým druhým gólem v zápase Lukáš Nahodil.