Poslední šance stát se Hrdým partnerem!

Klub
O L O M O U C – Fanoušci HC Olomouc mají v nadcházející sezóně šanci být hráčům skutečně nablízku během všech zápasů základní části TELH. Od nové sezóny totiž bude A-tým HC Olomouc nastupovat v dresech potištěných jmény Hrdých partnerů.

HC Olomouc vstoupí do sezóny 2018/2019 s lehce pozměněnými dresy. Nově na nich totiž naleznete jména fanoušků, kteří se tak stanou takzvaným Hrdým partnerem HC Olomouc. Jejich jméno se objeví nejen ve speciální sekci Hrdý partner na webových stránkách klubu, ale především také na dresech A-týmu.

Hrdí partneři HC Olomouc mimo to obdrží:
• Dres pro sezónu 2018/2019
• Dvě samolepky (vnější a vnitřní) pro partnery klubu
• Certifikát Hrdý partner HC Olomouc

Jak bude takový dres vypadat? Bude potištěn jmény všech Hrdých partnerů a olomoucké áčko v těchto dresech nastoupí v sezóně 2018/2019. Na dres je možné natisknout buď celé jméno fanouška, nebo jen přezdívku. Jména všech Hrdých partnerů budou ve stejné velikosti, která závisí na konečném počtu jmen.

Hrdé partnerství je příležitost pro všechny příznivce Hanáků, kteří chtějí být partnery klubu, avšak na klasickou nabídku sponzorství nedosáhnou.

Ilustrační foto; dres bude potištěn jmény všech Hrdých partnerů v jednotné velikosti

Hrdým partnerem se můžete stát za 10 000 Kč (včetně DPH) po vyplnění tohoto formuláře. Formulář bude dostupný do 20. července 2018.

Projekt bude realizován při dostatečném zájmu ze strany fanoušků.