Informace k předprodeji na utkání s Vítkovicemi

Klub
O L O M O U C – Vánoční svátky kromě rodinné pohody a odpočinku nabízejí i parádní sportovní vyžití. Právě mezi svátky se totiž rozjíždí kola Tipsport extraligy na plné obrátky. Olomoucké hokejisty tak čekají hned tři duely, to závěrečné z tria a zároveň i poslední utkání kalendářního roku 2018 v sobě nabízí v neděli 30. prosince od 17:00 náboj regionálního derby s Vítkovicemi. Internetový předprodej na tento duel je spuštěn na platformě Ticketportal jíž od listopadu, tradičně je nicméně plánována možnost koupit si vstupenku i na pokladně Zimního stadionu v denním předstihu. Osobní předprodej tentokrát proběhne v sobotu 29. prosince od 9:00 do 10:00. Zbylé lístky pak budou připraveny na pokladnách plecharény v den utkání minimálně dvě hodiny před startem zápasu.