Mečbol pro Hanáky! Drama v Karlových Varech rozhodl Orsava v prodloužení

Michal Jonáš; FOTO: HC Energie Karlovy Vary
KARLOVY VARY - Svěřence Jana Tomajka po sobotní prohře čekal v KV Aréně tuhý boj o mečbol v předkole Generali ČP play-off. Vstup do utkání se Olomouci příliš nepovedl, po zaváhání v obranném pásmu inkasovala už po dvou minutách. Do konce první třetiny si Hanáci vytvořili hned několik zajímavých příležitostí, na vyrovnání ovšem nestačili. Poté se Energie prosadila znovu, do třetího dějství tak vstupovala Mora s dvoubrankovým mankem. Závěrečnou část hry otevřeli Hanáci skvěle. Během 22 vteřin se trefil JAN KÁŇA v přesilovce a TOMÁŠ DUJSÍK od modré čáry. Utkání došlo až do prodloužení, které po třech minutách rozhodl skvělou střelou z bezprostřední blízkosti JAKUB ORSAVA. Hanáci si tak své vedení v sérii po výhře 3:2 v prodloužení berou zpět.