Posezení s A-týmem

Klub
O L O M O U C – Poslední červencový týden a čekání na začátek přípravných zápasů zpříjemníme fanouškům a hráčům A-týmu společným posezením u piva Radegast. Akce se koná na parkovišti u zimního stadionu a kromě společnosti hokejistů a vychlazeného piva, se fandové mohou těšit i na doprovodný program.

Ve čtvrtek 26. července 2018 od 17:00 budou mít fanoušci vůbec poprvé možnost zažít neformální posezení s hráči a trenéry A-týmu, a to přímo u zimního stadionu. Ve spolupráci s pivovarem Radegast vyroste na parkovišti před zimním stadionem stan, ve kterém bude nachystán výčep s posezením.

Průběh akce bude možná trochu netradiční. Vše vypukne v 17:00, kdy A-týmu začíná trénink. Jak se hráči připravují na začátek sezóny, můžete z tribun zimního stadionu sledovat po celou dobu tréninku až do jeho konce v 18:00. Během tréninku se také budete mít šanci vyfotit s naším maskotem Kokrhélem před klubovou fotostěnou.

Po konci tréninku a rychlé sprše se pak hráči přesunou mezi fanoušky. V plánu je také doprovodný program určený na zabavení nejmenších fanoušků. Celá akce potrvá maximálně do 20:00. Těšíme se na vás!

Pro ty, kteří budou chtít doplnit svou sbírku předmětů s logem HC Olomouc, bude již od 15:00 otevřen Fanshop HC Olomouc.

Myslíme i na nejmenší fanoušky, pro které jsme si nachystali jednoduchou aktivitu. Ve Fanshopu HC Olomouc si od 17:00 může každý malý fanda vyzvednout soutěžní lístek a následně v doprovodu rodiče či jiného dospělého dozoru vyrazí na ochozy zimního stadionu. Tam na soutěžící čeká sedm otázek či úkolů. Po jejich zodpovězení a splnění odevzdá soutěžní lístek opět ve Fanshopu, kde dostane drobnou odměnu. Upozorňujeme, že počet cen je omezený a soutěž trvá pouze do vydání zásob. Děti se z důvodu bezpečnosti nesmí pohybovat po zimním stadionu bez doprovodu dospělé osoby!

Pro nejaktuálnější informace sledujte naši událost na Facebooku ZDE.