Řešení problému s nefunkčními permanentkami a volnými vstupenkami

O L O M O U C - HC Olomouc, s.r.o. informuje všechny držitele permanentních a volných vstupenek na aktuální sezónu 2010/2011, že před středečním utkáním 5. kola s Hradcem Králové bude probíhat přelepování čárových kódů na všech nefunkčních plastových kartičkách.

Na zimním stadionu byly v létě instalovány externím dodavatelem za peníze města Olomouce nové vstupní turnikety. Instalace odbavovacího systému s sebou bohužel přinesla komplikace a porodní bolesti.

Držitelé permanentek a volných vstupenek tak nemohli turnikety při zápasech prvního a třetího kola procházet, neboť elektronická čtečka nezaznamenala čárový kód vytištěný na kartičce.

Firma, která celý systém na olomoucký zimní stadion instalovala, tak přišla s řešením. Všem držitelům permanentek a volných vstupenek bude čárový kód přelepen za nový, pro elektronickou čtečku již rozpoznatelný.

Žádáme proto všechny držitele permanentek a volných vstupenek, aby se před středečním utkáním 5. kola první hokejové ligy mezi Olomoucí a Hradcem Králové dostavili do zasedací místnosti ve VIP prostorách klubu (vedle sekretariátu, vchod z vestibulu u baru Skleněnka). Dodavatelská firma vám zdarma přelepí čárový kód a od příštího zápasu budete moci využívat standardní vstup přes turnikety. Přelepování bude probíhat již od 17 hodin.

Vedení HC Olomouc se všem fanouškům omlouvá za komplikace, které však způsobila dodavatelská firma.