Cena permanentek a jednotlivých vstupenek

Ceny permanentek pro základní část sezóny 2017/2018 se budou podobně jako v minulé sezóně odvíjet podle sektorů, navíc se ani o korunu nezvednou! Kupříkladu na stání si tak permici budete moci sehnat za 2 200 Kč, do rohových sektorů za 2 700 Kč a na místa ve středních sektorech na delších stranách hřiště za 3 600 Kč. V případě sezení však budete mít nespornou výhodou v tom, že vámi vybranou sedačku budete mít zajištěnou po celou základní část. Vyhnete se také frontám u pokladen.

Výše jednotlivého vstupného na zápasy základní části zůstává také nezměněna, jeho cenové rozpětí se bude pohybovat od 100 Kč do 160 Kč. Pořízením permanentky však oproti jednotlivým lístkům, které byste si postupně kupovali na všechny duely základní části, můžete ušetřit 400 – 540 Kč.

Přípravná utkání s permanentkou zadarmo!

Stejně jako v loňském ročníku se i letos vyplatí pořídit permanentku zavčas, neboť díky ní budete moci navštívit všechny domácí přípravné zápasy HC Olomouc před sezónou 2017/2018 zcela zdarma! Pro ostatní návštěvníky bude nastaveno jednotné vstupné 50 Kč, a to bez ohledu na vybraný duel nebo na sektor, do kterého si dotyčný lístek pořídí.

Zahájení předprodeje permanentek

Předprodej permanentek odstartuje v úterý 16. května, avšak pouze pro majitele permic z předchozí sezóny 2016/2017. Ti si budou moci svá místa pro nový ročník „obhájit“ až do čtvrtka 25. května. Stačí jen, když se při kupování nové permanentky prokáží tou z loňské sezóny. Díky tomu tak domácí zápasy HC Olomouc budou moci sledovat opět ze své oblíbené sedačky. Pro ostatní bude předprodej zahájen v úterý 30.května a potrvá do 1. června. Předprodej bude probíhat v uvedených dnech od 15:00 do 17:00 hod.

Předprodej bude probíhat v uvedených dnech od 15:00 do 17:00 hod. Dne 5. června od 9.00 hod. bude prodej permanentek spuštěn na našich internetových stránkách onlinový prodej permanentek.

Výhody pořízení permanentky?

  • Ušetříte 400 – 540 Kč, než kdybyste si postupně kupovali vstupenky na jednotlivé přípravné zápasy a utkání základní části.
  • Všechna domácí přípravná utkání pro sezónu 2017/2018 budete moci navštívit ZDARMA!
  • Vámi vybranou sedačku budete mít zajištěnou po celou základní část.
  • Vyhnete se frontám u pokladen.