Vánoční souboj se skládá z celkem tří „disciplín“, které si během života jistě vyzkoušel každý z nás. V každé z nich proti sobě soutěží dva hráči, jeden z týmu červených, druhý z týmu bílých. O vítězi každé disciplíny rozhodnete právě vy, fanoušci Hanáků, v hlasování, které bude probíhat na webových stránkách po celý týden. Svůj hlas dáte tomu, kdo podle vás udělal hezčí výtvor, protože estetický dojem je o Vánocích důležitý. Pokud ale budete hlasovat pro svého oblíbence bez ohledu na jeho manuální zručnost, tak my to nikomu nepovíme ;) Tým, který zvítězí alespoň ve dvou ze tří disciplín, se stane absolutním vítězem a na Silvestra bude mít pro fanoušky novoroční vzkaz.

Za tým červených bojuje David Škůrek, Jakub Galvas a Tomáš Mikúš.
Za tým bílých nastoupí k souboji František Skladaný, Martin Falter a Juraj Mikúš.


Poslední soutěžní disciplína byla velmi umělecká. Brankář Martin Falter a obránce Jakub Galvas totiž vzali do rukou pastelky a pokusili se nakreslit ten nejkrásnější vánoční stromeček. U toho stihli i přiznat, co by si tak přáli k Vánocům, tak snad jim to Ježíšek splnil...

Hlasovat o tom, kdo namalovat krásnější vánoční stromeček můžete až do pátku, 30. prosince. Svůj hlas můžete dát jednomu z hráčů na následujícím odkazu:


Na první část vánočního souboje, kde se proti sobě postavili David Škůrek a František Skladaný, se můžete podívat zde.
Druhý, bratrský souboj Tomáše a Juraje Mikúšových zaměřený na balení vánočních dárků najdete tady.