Vánoční souboj se skládá z celkem tří „disciplín“, které si během života jistě vyzkoušel každý z nás. V každé z nich proti sobě soutěží dva hráči, jeden z týmu červených, druhý z týmu bílých. O vítězi každé disciplíny rozhodnete právě vy, fanoušci Hanáků, v hlasování, které bude probíhat na webových stránkách po celý týden. Svůj hlas dáte tomu, kdo podle vás udělal hezčí výtvor, protože estetický dojem je o Vánocích důležitý. Pokud ale budete hlasovat pro svého oblíbence bez ohledu na jeho manuální zručnost, tak my to nikomu nepovíme ;) Tým, který zvítězí alespoň ve dvou ze tří disciplín, se stane absolutním vítězem a na Silvestra bude mít pro fanoušky novoroční vzkaz.

Za tým červených bojuje David Škůrek, Jakub Galvas a Tomáš Mikúš.
Za tým bílých nastoupí k souboji František Skladaný, Martin Falter a Juraj Mikúš.


Jako první proti sobě soutěžili David Škůrek a František Skladaný. Úkol byl jasný: Vystřihnout co nejpěknější vločku na pořádnou výzdobu oken. Už je to ale nějakou dobu, kdy naši soutěžící navštěvovali školku či základní školu, kde jsou tyto zkrášlovací aktivity na denním pořádku, takže v našem videu uvidíte jejich druhý stříhací pokus. Jak se s tímhle úkolem nakonec popasovali?

Hlasovat o tom, kdo vystřihnul krásnější vločky, můžete až do neděle, 18. prosince ráno, kdy hlasování pro toto kolo skončí. Svůj hlas můžete dát na následujícím odkazu: