Report ze zápasu KOU vs. OLO (5:4)

HCM Warrior Brno

5:4p

(1:1, 3:1, 0:2 - 1:0)

Na začátku utkání šli kohouti do čtyř. Dvouminutové oslabení ale přežili bez větších potíží, a tak v čase 4:41 mohl po přihrávce Filipa Konesze udeřit Nickolas Miškovský. Olomoucká radost ovšem netrvala ani dvě minuty, rychlou odpověď totiž našel Jiří Fencl po souhře Davida Štuly a Samuela Budína.

Ve druhém dějství se už po 37 vteřinách prosadil Kamil Škodík. Ani tentokráte se na reakci soupeře dlouho nečekalo, neboť Viktor Šulgan po pasu od Nickolase Miškovského předložil kotouč Filipu Koneszovi, který se při zakončení nemýlil. Za necelou minutu se skóre měnilo znovu, to když se trefil Tomáš Brokeš. V polovině hrací doby pak přidal na konto Brna čtvrtou branku David Štulo.

Třetí třetina patřila Hanákům. Přesilovou hru za podrážení sice svěřenci Mojmíra Trličíka ještě nevyužili, avšak zanedlouho našel volný prostor v bráně Warriors Viktor Šulgan. Psal se čas 56:47, když přihrávku Alexeje Kubáta zametl mezi tři tyče Kamil Drábek.

Šedesát minut o vítězi utkání nerozhodlo, na řadu tak přišlo prodloužení. V něm po 55 vteřinách David Dočekal pobídl volného Davida Štulu k zakončení, jenž skončilo až v síti. Kohouti tak z prvního zápasu v Lize juniorů berou bod.