Report ze zápasu OLO vs. TEC (1:4)

1:4

(0:1, 1:0, 0:3)

Technika Hockey Brno

Na začátku utkání dostala Olomouc k dispozici přesilovku, tu však potrestat nedokázala, a tak přišla šance pro hosty. Hru pěti proti třem využil v čase 12:36 Filip Frimel, jenž úspěšně zakončil souhru Pavla Čermáka a Martina Čaňa.

Srovnání mohlo přijít zanedlouho, když si šel Martin Čaňo sednout na dvě minuty za podrážení, jenomže ani tentokráte se speciální formaci červenobílých nezadařilo. V početní převaze Olomouc skórovala až v čase 38:52. Kombinaci Alexeje Kubáta a Adama Kreutze zametl mezi tři tyče Kamil Drábek.

Třetí třetina byla dlouho vyrovnaná, až v polovině dvacetiminutovky poslal Zbyňek Straka Techniku znovu do vedení. Na konci zápasu ještě Brno přidalo další dvě branky, a tak se po trefách Pavla Čermáka a Jindřicha Sladkého radovalo z úspěchu 4:1.