Report ze zápasu CHR vs. OLO (2:4)

HC Chrudim

2:4

(2:1, 0:0, 0:3)

V páté minutě poslal Moru do vedení Alexej Kubát, jenže ještě do odchodu do šaten dokázali domácí zvrátit stav duelu na svou stranu. V přesilové hře Chrudimi vyrovnal na 1:1 Matyáš Macas, jenž po dalších dvou minutách přidal už svůj druhý zářez večera a rázem vedli Východočeši 2:1.

Chrudim nevyužila ve druhé periodě ani dvojnásobnou početní převahu, čehož nakonec mohla litovat. Otočka Olomouce totiž přišla v poslední části hry, a to díky třem trefám bez jediné odpovědi domácích.

Mohutný obrat rozjel vyrovnáním těsně po skončení oslabení Mory Filip Frnka. Ještě pět minut před koncem základní hrací doby byl stav nerozhodný 2:2, ale závěr jednoznačně patřil Hanákům. Nickolas Miškovský vstřelil v 56. minutě rozhodující branku a sám navíc přidal za ziskem tří bodů v poslední sekundě.