Report ze zápasu OLO vs. HBR (3:5)

3:5

(1:2, 2:2, 0:1)

BK Havlíčkův Brod

Utkání začalo lépe pro domácí, kdy v sedmé minutě otevřel skóre Alexej Kubát. Ovšem radost kohoutům trvala necelé čtyři minuty. Za Havlíčkův Brod se trefil Martin Dvořák. Ani jeden z týmů nedokázal využít přesilovou hru, ale hosté ujeli ve vlastním oslabení a do vedení je poslal Denis Kraučuk.

V čase 20:15 do sítě dostal kotouč havlíčkobrodský David Krejčí. Následné vyloučení olomouckého Haráska nepřineslo žádnou větší akci. Ovšem ve 31. minutě vystřelil hostující David Krejčí, a tím překonal brankáře Kroupu. Po necelé minutě a půl Mora dokázala odpovědět. Autorem branky byl Kamil Drábek. Následující branku dali opět domácí, tentokrát střelou Filipa Frnky.

Ve čtvrté minutě třetí třetiny své vedení zvýšili hosté. Kotouč do sítě dostal Petr Hospodka. V 50. minutě byl vyloučen domácí hráč, ale oslabení si Mora dokázala pohlídat. Další dvouminutový trest dostal tým z Havlíčkova Brodu, ovšem po minutě přesilové hry Olomouce byl vyloučen domácí Miškovský, a tak hra pokračovala 4 na 4. Do konce utkání se ani jednomu týmu nepodařilo upravit skóre, a tak si Havlíčkův Brod připsal výhru 5:3.