Report ze zápasu SUM vs. OLO (4:1)

Draci Šumperk

4:1

(0:1, 2:0, 2:0)

Hanáci naskočili do utkání lépe a na začátku 18. minuty se dostali zásluhou přesného zakončení Adama Kreutze do vedení. Sráželi se ale vlastní nedisciplinovaností, která dostala Šumperk zpět do hry.

Konec přesilovky z úvodního dějství totiž domácí využili na startu prostřední dvacetiminutovky, kdy srovnal Kryštof Seidenglanz. Po půlhodině hry se Olomouc dopustila několika faulů, a dokonce byl Neoral vyloučen na pět minut s trestem do konce utkání. Dlouhou početní výhodu pěti proti třem následně využil Jakub Najman a poslal Šumperk do vedení.

Když ve třetí části zvyšoval Jakub Pazourek na 3:1 pro domácí, Olomouc měla před sebou velmi složitý úkol. Hodně tvrdý duel přinesl pětiminutový trest i pro hráče Šumperka, avšak Mora se dalšími třemi tresty do konce periody dostala do nevýhodné pozice. Výhru domácích zpečetil ve výhodě dvou mužů Marek Compel a uzavřel stav utkání na 4:1.