Report ze zápasu OLO vs. HAV (0:3)

0:3

(0:0, 0:2, 0:1)

AZ Heimstaden Havířov

Gólman dorostu Mory Ovčaři se postavil proti svému bývalému spoluhráči Kozlovi. Oba brankáři se znali z působení v Havířově a na začátku duelu předváděli skvělé výkony. Dlouho se hrálo bez branek, a to až do 38. minuty.

Druhá polovina základní hrací doby patřila hostujícímu celku. Nejprve se ve 38. minutě prosadil David Kunčický, a pak o minutu později přišel další úder pro Hanáky, tentokrát z hole Jana Pečonky. U obou akcí byl přitom jako posledním nahrávajícím Theodor Janošek, který si tak připsal dva kanadské body v krátkém sledu.

Závěrečná perioda byla velmi vyrovnaná. Olomouc se tlačila do zakončení a snažila se o kontaktní branku, jenže na gólmana Ondřeje Kozla v brance AZetu nenašla recept. Naopak pojistku pro Havířov přidal v 54. minutě Vojtěch Jarolím. Z plecharény si tak po výhře 3:0 odváží plný počet bodů hosté.