Report ze zápasu OLO vs. VSE (1:5)

1:5

(0:3, 1:0, 0:2)

VHK Vsetín

Už po minutě a půl hry se poprvé vylučovalo. Na trestnou lavici nakráčel za faul kolenem Matěj Vopatřil, jenomže olomoucká přesilovka po vysoké holi Gieceka skončila předčasně. V čase 15:45 se poprvé měnilo skóre, když po kombinaci Matyáše Fuska a Romana Dubce rozvlnil soupeřovu síť Tadeáš Pavlík. Za 21 sekund se prosadil také Jakub Lorenc, který na konci 18. minuty skóroval ještě jednou.

Druhou třetinu otevřel po milimetrovém pasu Davida Gebauera útočník Mory Šimon Končický. Poté padly na vsetínské straně tři tresty, na olomoucké dokonce rovnou čtyři, nicméně speciální formace cestu k úspěšnému zakončení nenašly.

Psala se 54. minuta, když Matyáš Fusek využil přesilovku. Za pouhých šest vteřin šli Hanáci znovu do čtyř a Vsetín znovu trestal. Tentokráte se po asistenci Pavla Bláhy prosadil Roman Dubec. Valaši si tak z Olomouce odvezli cennou výhru 5:1.