Letní soutěže s klubem HC Olomouc jsou u konce

Klub
O L O M O U C - Letní prázdniny jsou minulostí. Dva měsíce radovánek a dovolených skončily a s nimi i soutěže s klubem HC Olomouc. Celý červenec a srpen jste se mohli zúčastnit letní fotosoutěže, kdy za jedinou pořízenou fotografii můžete získat permanentku na celou následující sezónu. Ještě o měsíc déle jste měli možnost zapojit se do akce s názvem Dnes budeme všichni bojovat za dobrou věc!

Úderem dvanácté hodiny noční skončil nejen měsíc srpen, ale také soutěže s klubem HC Olomouc, ve kterých jste mohli získat jednu z dvaceti věcných cen.

Ceny v letní fotosoutěži

1. cena: Permanentka na sezónu 2012/2013.

2. cena: 7 volných vstupenek na libovolná utkání základní části první ligy 2012/2013.

3. cena: 5 volných vstupenek na libovolná utkání základní části první ligy 2012/2013.

4. cena: 3 volné vstupenky na libovolná utkání základní části první ligy 2012/2013.

5. cena: 2 volné vstupenky na libovolná utkání základní části první ligy 2012/2013.

Celé dva měsíce jste měli možnost zapojit se do letní fotosoutěže určené výhradně pro fandy Kohoutů. Stačilo se pouze vyfotografovat během vašich letních radovánek s jakýmkoli předmětem, kterým byste dali najevo klubovou příslušnost k HC Olomouc, a výsledný kousek nám poslat.

Během pár dní budou vítězné fotografie vystaveny na oficiálním profilu na Facebooku, kde je budou moci okomentovat ostatní návštěvníci. O nejlepších snímcích, jejichž majitelé získají zajímavé ceny, rozhodne porota složená z členů vedení klubu, "A" mužstva a také redakce oficiálního klubového webu HC Olomouc.

Ještě o měsíc déle trvala druhá letní soutěž. Už od začátku června měl každý z vás možnost darovat krev na transfuzním oddělení Fakultní nemocnice Olomouc a vyžádat si soutěžní kupón, který po vyplnění vhodil do slosování. Akce s názvem Dnes budeme všichni bojovat za dobrou věc! po třech měsících skončila a ti z vás, kteří se do ní zapojili, se mohou těšit na vyhlášení výsledků.

„Výherce budeme losovat ve čtvrtek 6. září na posledním přípravném utkání Mory proti Jihlavě na našem zimním stadionu," prozradila již před časem Helena Spurná, sekretářka HC Olomouc.

Ceny pro účastníky „Dnes budeme všichni bojovat za dobrou věc“

1. 1x hráčský hokejový dres s podpisy hráčů (HC Olomouc, s.r.o.)

2. 15x volný vstup na lekci bojových sportů a kondičního cvičení (Muay Thais Warriors)

3. 10x volný vstup na lekci Zumby (Zumba Rebels Olomouc)

4. 10x volný vstup na lekci KrankCycle (Centrum pohybu Olomouc)

5. 7x volný vstup na lekci Vibrostation (Vibrostation studio Olomouc)

6. 1x permanentka na základní část domácích hokejových utkání (HC Olomouc, s.r.o.)

7. 10x volný vstup na lekci bojových sportů a kondičního cvičení (Muay Thais Warriors)

8. 6x volný vstup na lekci Zumby (Zumba Rebels Olomouc)

9. 5x volný vstup na lekci kondičního cvičení (Centrum pohybu Olomouc)

10. 5x volný vstup na lekci Vibrostation (Vibrostation studio Olomouc)

11. 5x volný vstup dle výběru na základní část domácích hokejových utkání (HC Olomouc, s.r.o.)

12. 5x volný vstup na lekci bojových sportů a kondičního cvičení (Muay Thais Warriors)

13. 3x volný vstup na na lekci Zumby (Zumba Rebels Olomouc)

14. 3x volný vstup na lekci kondičního cvičení (Centrum pohybu Olomouc)

15. 3x volný vstup na lekci Vibrostation (Vibrostation studio Olomouc)