V sobotu vystoupí na zimním stadionu česká skupina Kabát

Redakce
O L O M O U C – Olomoucký zimní stadion se poslední dubnovou sobotu stane dějištěm koncertu rockové skupiny Kabát. Aktuálně nejúspěšnější česká kapela přijede na Hanou v rámci Turné 2013 – aneb Banditi di Praga po 30 letech. Koncert je již několik týdnů vyprodán.

Momentálně asi nejznámější skupina české hudební scény se představí v Olomouci po dvouleté pauze. Naposledy zavítal frontman Josef Vojtek se svou kapelou na Hanou v roce 2011, když s nejnovější deskou Banditi di Praga objížděli celou republiku. A stejně jako před dvěma lety, tak i nyní si hudebníci ke hraní vybrali zimní stadion.

Zatímco naposledy se Kabáti prezentovali kruhovým podiem uprostřed haly, nyní zkouší něco nového. „Unikátnost tohoto projektu spočívá mimo jiné v tom, že kvůli atmosféře (ta část koncertu, kde bude Kabát vystupovat s Big Bandem, což bude skoro polovina koncertu) se celá scéna promění do designu ‚třicátých let‘, tj. do stylu legendárních klubů a kabaretů z doby, kdy je navštěvovali Al Capone a jemu podobní (doba americké prohibice),“ hlásá oficiální web skupiny.

Koncert začíná v sobotu 27. dubna od 20:00 na olomouckém zimním stadionu.

Foto: kabati.cz