Kohouti zakončili sezónu v Galerii Šantovka. Stovkám fanoušků se podepisovali tři hodiny

Daniel Fekets
O L O M O U C - Ve čtvrtek 30. března si mohli fanoušci kohoutů vychutnat příjemné odpoledne se svými oblíbenci. V prostorách Galerie Šantovka poblíž kinosálů Premiere Cinemas proběhla autogramiáda, která trvala tři hodiny. Spokojení byli jak hráči, tak fanoušci.

Příznivci HC Olomouc se také mohli rozloučit s útočníkem Janem Káňou, obráncem Tomášem Dujsíkem a brankářem Janem Lukášem, kteří budou od příštího ročníku působit jinde. Nebylo velkým překvapením, že právě tito tři hokejisté se těšili z velkého zájmu fanoušků.

„Děkujeme všem, kteří se s hráči přišli rozloučit. Upřímně, účast tolika fanoušků jsme ani nečekali a jsme příjemně překvapeni. Je vidět, že Olomouc je opravdu hokejové město,” řekl marketingový manažer klubu Simon Vejtasa.

Překvapeni a zároveň velmi potěšeni byli i samotní hráči. „Je to masakr. Tak dlouho jsme to snad ještě neměli. Pro nás to je takové poděkování za celou sezónu,” uvědomoval si obránce David Škůrek.

„Vždycky to potěší. Jsme divákům strašně vděční za to, že na ty hokeje chodili a podporovali nás,” doplnil slova svého spoluhráče Silvester Kusko.

Klub HC Olomouc děkuje Galerii Šantovka, Premiere Cinemas a Bistru Helen za spolupráci při celé akci.